ROK 2015 V KLATOVECH ZAČNE VÝZNAMNÝMI VOLEJBALOVÝMI AKCEMI
Autor Luboš Nový, publikováno 9.12.2014
zobrazeno 1838x,komentářů 0

Rádi bychom pozvali všechny fanoušky volejbalu na několik mimořádných volejbalových akcí, které se v Klatovech uskuteční hned na začáku nového roku 2015.

1) soustředění reprezentace ČR kadetek (1.-5. ledna 2015)

Nejvýznamnějí akcí jistě bude soustředění reprezentace kadetek ČR, pro kterou to bude poslední soustředění před odletem do Ruska na kvalifikaci o ME kadetek. Reprezentační tým přijíždí do Klatov ve čtvrtek 1.ledna 2015 a pobude zde do pondělí 5. ledna 2015. Ve sportovní hale ZŠ Čapkova bude tým trénovat dvoufázově a přístupné budou téměř všechny tréninky. Veřejný trénink bude především v sobotu 3.1. a v neděli 4.1. dopoledne.

2) školení trenérů III.třídy (2.-4. ledna 2015)

Pobyt reprezentačního týmu v Klatovech jsme využili k uspořádání školení trenérů III.třídy, na které se přihlásilo více než 30 zájemců o trenérskou licenci z celého Plzeňského kraje. První část školení bude probíhat po tři dny od 2.1. do 4.1.2015 a to většinou v učebně a sportovní hale základní školy ZŠ Čapkova a také ve sportovní hale Na Vodojemu.

3) O pohár I. Certifikační autority (3. ledna 2015)

Již 16. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev proběhne v sobotu 3. ledna 2015 ve sportovní hale ZŠ Čapkova od 11 hodin. Mezi pravidelné účastníky tohoto turnaje patří volejbalisté z celého plzeňského kraje a to jak úrovně ligové tak krajské. Turnaj je však otevřen i amatérům, kteří se chtějí s těmito týmy poměřit.

4) otevřený trénink RD kadetek a odborný seminář (4. ledna 2015)

Soustředění reprezentačního družstva kadetek v Klatovech jsme se také rozhodli využít pro uspořádání odborného seminíře s hlavním trenérem RD kadetek Alešem Novákem. Ten proběhne v neděli 4.1.2015 a bude zahájen otevřeným tréninkem reprezentace od 10 do 12 hodin ve sportovní hale a bude pokračovat od 13 hodin na stejném místě seminářem s Alešem Novákem. Tématem bude připravenost reprezentačního družstva kadetek na kvalifikaci o mistrovství Evropy a analýza hlavních nedostatků hráček v reprezentaci kadetek. Hlavní část semináře pak bude věnována zodpovězení dotazů všech účastníků. 

Zveme všechny milovníky volejbalu na bohatý volejbalový program na začátku roku 2015 v Klatovech!

Bližší časový harmonogram naleznete v příloze.
Přílohy:
ÄŚasovĂ˝ harmonogram.pdf (30KB)

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: