GALAVEČER K OSLAVÁM 85-TI LET ČESKÉHO VOLEJBALU
Autor Pavel Zeman, publikováno 30.8.2006
zobrazeno 2264x,komentářů 1

Plzeňský krajský volejbalový svaz

 

~  Úslavská 75,  326 00  Plzeň  ~

 

Dne 29. srpna 2006

 

 

 

Vážení sportovní přátelé,

 

            v neděli 29. října 2006 pořádá Český volejbalový svaz galavečer k oslavám 85-ti let českého volejbalu v pražské Sazka Aréně s tímto předběžným programem :

                        17:00   Vzpomínkový pořad 1921-2006

                        18:30   Mezistátní utkání družstev mužů Česká republika – Rusko

Tato akce bude oslavou českého volejbalu i malým poděkováním činovníkům, hráčkám a hráčům na všech úrovních za jejich práci ve prospěch našeho milého sportu.

 

            Veškeré informace k uvedenému jsou a budou postupně zveřejňovány na webových stránkách ČVS www.cvf.cz a Plzeňského krajského volejbalového svazu (dále jen PKVS) www.plzenskykvs.cz. Předběžně sděluji již známé podrobnosti :

-    účast je pro všechny členy ČVS zdarma (u pokladen Sazka Arény na základě předložení registračního průkazu, průkazu trenéra – rozhodčího – funkcionáře bude poskytnuta volná vstupenka)

-    pro hromadné výpravy členů ČVS (oddílů – klubů Plzeňského kraje) je možné zajistit volné vstupenky předem v rámci PKVS, nutno však zaslat požadavek na počet vstupenek (s čestným prohlášením statutárního zástupce oddílu – klubu, že budou použity pouze pro členy ČVS) na PKVS (poštou nebo mailem) nejpozději do 12.9.2006; způsob distribuce vstupenek bude sdělen dodatečně, PKVS nezajišťuje dopravu !

-    pro nečleny ČVS je vstupné : dospělí 100,- Kč (resp. 80,-), děti 40,- Kč (resp. 20,-); distribuci PKVS nezajišťuje, vstupenky budou k prodeji přímo v Sazka Aréně (předpokládán i předprodej prostřednictvím terminálů SAZKA – bude včas upřesněno, více na www.sazkaarena.cz)

 

Věřím, že bude uvedená akce důstojným vyvrcholením oslav, které si český volejbal za uplynulých 85 let skutečně zasluhuje !

 

 

Se srdečným pozdravem

 

 

 

 

 

                                                                                  Pavel Zeman, v.r.

                                                                          předseda Plzeňského KVS


Kontaktní spojení :  

Pavel Zeman, Plzeňský KVS, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, tel. 724602815, E-mail : zeman@cvf.cz

KOMENTÁŘE
boloFleelay (2013-09-14 15:45:52)
Když jsem původně vyjádřil Myslím, že jsem klikl na- Informujte mě, až se nové komentáře přidané políčko a teď pokaždé, když je přidán komentář jsem si čtyři e-maily s přesně stejným komentářem. Musí existovat způsob, jak jste schopni odstranit mě z této služby ? Díky moc !


Jméno:

Vložit komentář: