BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - 3.turnaj
Autor Petr Kvarda, publikováno 19.6.2006
zobrazeno 2237x,komentářů 0

V neděli 18.června 2006 se uskutečnil v areálu plážových sportů na městském stadionu ve Štruncových sadech závěrečný turnaj regionální soutěže plzeňského kraje v beachvolejbalu. Na 3.díl tohoto seriálu se sešlo celkem 15 dvojic (8 mužských a 7 ženských).Obě kategorie se tak hrály ve dvou skupinách dle žebříčkového postavení.
V kategorii žen se nakonec při neúčasti Iblerové s Vrchotkovou (vítězky prvních dvou turnajů) radovaly z 1.místa Chvátalová se Sinkulovou, které ve finále jasně přehrály celkové vítězky regionálního beache Bejvančickou a Leichtovou. 3.místo obsadila nová dvojice Svatošová - Boušová.
Mužský turnaj opět vyhrála dvojice Petr Kvarda - Radek Motys, kteří tak obhájili vítězství z předchozích dvou turnajů a stali se tak jasnými vítězi regionální soutěže v beachvolejbale. Finále, kam se z druhé skupiny probojovalo duo Radek Petrík - Ondřej Kust, nabídlo přítomným divákům špičkový beachvolejbal. 1.set patřil Petríkovi s Kustem. Ve druhém bylo vše jinak a snadné vítězství si připsala druhá dvojice. Rozhodnout tak musel zkrácený 3.set. Do toho lépe vstoupili Kvarda s Motysem, kteří vedli 8:5 a 14:12. Pak ale začala opravdová bitva o každý míč. Petrík s Kustem dokázali odvacet jeden mečbol za druhým, sami se dostali také k několika, ale žádný nedokázal nikdo proměnit. Set se tak natáhl až na neskutečných 32:30.

Konečné pořadí:

Muži:
1. Petr Kvarda - Radek Motys
2. Radek Petrík - Ondřej Kust
3. Zdeněk Hodan - Jan Lohr
4. Bohumil Nosek - Pavel Rédl
5. Milan Motys - Roman Lohr
6. Flandera - Zdeněk Juza
7. Cipra - Kausek
8. Novotný - Uřídil

Ženy:
1. Ludmila Chvátalová - Kamila Sinkulová
2. Petra Bejvančická - Iva Leichtová
3. Petra Svatošová - Gabriela Boušová
4. Petra Hodková - Lenka Bulínová
5. Dáša Havlíková - Tereza Šimandlová
6. Veronika Kokešová - Veronika Rychlá
7. Iva Červenková - Radka Křížková-Červená


FOTOGRAFIE Z TURNAJE

Závěrečná zpráva Regionální soutěže beachvolejbalu Plzeňského kraje dospělých 2006

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: