BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - 2.turnaj
Autor Petr Kvarda, publikováno 5.6.2006
zobrazeno 2476x,komentářů 0

V neděli 4.června 2006 se uskutečnil 2.turnaj regionální soutěže plzeňského kraje v beachvolejbalu. Hrálo se opět na městském stadionu ve Štruncových sadech. Tentokrát se sešlo více dvojic než na úvodním klání.
6 mužských dvojic hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety. Z vítězství se opět radovala dvojice Petr Kvarda - Radek Motys, kteří turnaj vyhráli i přes ztrátu jednoho setu. I 2.místo mělo stejné obsazení, jako minulý týden. Zdeněk Hodan a Martin Úbl prohráli jen s vítěznou dvojicí. 3.místo obsadilo nově sestavené duo Radek Petrík - Milan Sedláček, kteří až do posledního zápasu bojovali o celkové vítězství.
Do ženského turnaje se přihlásilo celkem 10 dvojic z počátku rozdělených do 3 skupin. Poté se hrálo o konečné umístění a vítězství obhájila dvojice Zuzana Iblerová - Markéta Vrchotková, která za celý turnaj nepoznala hořkost porážky.
Záverečný turnaj regionální beachvolejbalové soutěže se bude konat opět na městském stadionu ve Štruncových sadech v neděli 18.6.2006 !!!

Konečné pořadí:

Muži:
1. Petr Kvarda - Radek Motys
2. Zdeněk Hodan - Martin Úbl
3. Radek Petrík - Milan Sedláček
4. Ivo Draxl - Ondřej Kust
5. Milan Motys - Libor Achac
6. Bohumil Nosek - Pavel Rédl

Ženy:
1. Zuzana Iblerová - Markéta Vrchotková
2. Ludmila Chvátalová - Kamila Sinkulová
3. Petra Bejvančická - Iva Leichtová
4. Veronika Kokešová - Veronika Rychlá
5. Iva Červenková - Radka Křížková-Červená
6. Petra Rédlová - Barbora Lysá
7. Dáša Havlíková - Tereza Šimandlová
8. Petra Hodková - Lenka Bulínová
9. Dagmar Senkuličová - Jitka Bláhová
10. Nikola Paulová - Dagmar Hauerová


Mládež
Plánované turnaje zrušeny, v současné době probíhá konzultace s trenéry mládeže Plzeňského kraje o konání jednorázového turnaje ke konci školního roku či začátku prázdnin.

FOTOGRAFIE Z TURNAJE

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: