VOLEJBALOVÝ TÝDEN KLATOVY 2005
Autor Luboš Nový, publikováno 20.4.2005
zobrazeno 2714x,komentářů 0


VOLEJBALOVÝ TÝDEN KLATOVY 2005

pro děti a mládež
pátek 1.července 2005 - středa 6.července 2005
www.volejbal-klatovy.cz

Místo konání : volejbalového kurty U Čedíku v Klatovech, sportovní areály ve Svrčovci, v Lázních na Úhlavě a Masarykovy základní školy.
Termín konání : pátek 1.července - středa 6.července 2005
Prezentace účastníků v pátek 1.7. od 9.00-10.00 hodin.
Pro koho je akce určena : dívky a chlapce ve věku 10 až 18 let z Klatov a okolí. A to jak pro úplné začátečníky, tak i pro závodní hráče. Pořadatelé nezajišťují hromadné ubytování!!

Hlavní pořadatel a garant akce : Luboš Nový, místopředseda Plzeňského krajského volejbalového svazu a předseda komise mládeže.
Hosté a trenéři akce : Stanislav Šneberger - bývalý trenér reprezentačního družstva žen na mistrovství světa a olympijských hrách. Petr Hodan, Petra Kadlecová - trenéři klatovských volejbalových tříd při Masarykově ZŠ. Jan Petrů, Jaroslav Sýkora, Václav Vozka - trenéři družstev TJ Klatovy v krajských soutěžích. Zdeněk Hodan, Jan Zbirovský - hráči MFF Praha - I.liga mužů. Tereza Černianská, Kateřina Valešová - hráčky Tatranu Střešovice - I.liga žen. Aleš Kapusta, Karel Zálešák - oblíbení trenéři minulých ročníků. Řada trenérů, hráčů a hráček klatovského oddílu volejbalu TJ Klatovy.

Náplň akce : volejbalové tréninky s nejrůznějším zaměřením dle možností a schopností účastníků.
Doplňkový program : beach volejbal, softball, fotbal, floorbal, táborák se společenským večerem, nejrůznější hry, soutěže a zajímavé přednášky.

Stravování : v účastnickém poplatku je zahrnut pitný režim. V areálu U čedíku bude k dispozici bufet, kde si účastníci mohou zakoupit občerstvení.
Ubytování : pro zájemce je možno zajistit ubytování v Masarykově základní škole v Klatovech.

Cena : 450 Kč. Tento účastnický poplatek zahrnuje tréninkové zabezpečení, pamětní tričko, pitný režim, kulturní program a nejedno překvapení. Účastnický poplatek se hradí předem. Teprve uhrazení poplatku a zaslání písemné přihlášky je celým aktem přihlášení účastníka. Možnost uhrazení účastnického poplatku je hotově u pořadatelů, či převodem na účet 998779053/0800, variabilní symbol : datum narození účastníka, do poznámky příjemci připište jméno a příjmení. Potvrzené přihlášení si můžete ověřit na internetových stránkách www.volejbal-klatovy.cz.
Storno poplatky : v případě odřeknutí účasti více než 7 dní před zahájením akce, bude účastníkovi vráceno 200 kč a předáno pamětní tričko. V případě pozdějšího odřeknutí účasti nemá účastník nárok na vrácení účastnického poplatku. Pamětní tričko mu bude zasláno poštou.

S sebou : vhodné sportovní oblečení na volejbal a beachvolejbal, sluneční brýle, pokrývka hlavy, tužku a papír na poznámky, svačinu, případně potřebné léky.
Jak se přihlásit : vyplnit přihlášku, která ke stažení a do 31.května 2005 ji zaslat na adresu pořadatele a uhradit startovné. Kontakt : Luboš Nový, Školní 686, Klatovy 4, 339 01, mob. 603 848 586, novy@volejbal.cz. Kapacita akce je omezena. V případě velkého zájmu bude dána přednost dříve přihlášeným.


Časový rozpis :
veškerý program začíná v areálu U ČEDÍKU
Pátek 1.7. 9.00 - 10.00 Prezentace účastníků
Pátek 1.7. 10.30 Slavnostní zahájení
Pátek 1.7. 11.00 - 12.00 Rozdělení do družstev
Pátek 1.7. 12.00 Zahájení tréninků
Sobota 2.7.- Středa 6.7. Vlastní program volej. Týdne
Středa 6.7. 14.00 Slavnostní ukončení a vyhlášení vítězů

PLAKÁT S PŘIHLÁŠKOU KE STAŽENÍ (.jpg 471 kB) (.pdf 283 kB)
PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ


POZVÁNKA A SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: