První dáma volejbalu Plzeňského kraje Hana Moravcová má kulaté jubileum – blahopřejeme !
Autor Jakub Kovařík, publikováno 4.8.2023
zobrazeno 2844x,komentářů 0

V sobotu 5. srpna slaví volejbalistka tělem i duší, bývalá úspěšná reprezentantka a dlouhá léta vynikající trenérka a osobnost Síně slávy Českého volejbalu vážená paní Hana Moravcová krásných 90 let. U příležitosti tohoto jubilea byla v pondělí 31. července přijata hejtmanem Plzeňského kraje panem Rudolfem Špotákem, který se tak stal jedním z prvních gratulantů (blíže viz : https://www.plzensky-kraj.cz/hejtman-rudolf-spotak-blahopral-hane-moravcove-k- ).
Svůj slavnostní den dle dlouholeté zvyklosti prožije ctihodná jubilantka na své chalupě v Kyjově vedle Plané u Mariánských Lázni obklopena svými nejbližšími i tradičním babincem (děvčaty, které v jejich mládí úspěšně přivedla k celoživotní lásce k volejbalu).
Připomeňme, že je Hana Moravcová také úspěšnou autorkou publikace Historie ženského i mužského volejbalu v Plzni vydané k výročí 100 let Českého volejbalu v roce 2021. A na její významný den nezapomnělo ani vedení Českého volejbalového svazu (viz :  https://www.cvf.cz/cvs/oceneni-cvs-a-jubilanti/srpnovi-jubilanti-z-rad-vyznamnych-osobnosti-cvs-roku-2023-25896.html ).
Naší Hance z celého srdce přejeme mnoho osobního štěstí, zdraví, vitality i spokojenosti a mnoho dalších bezvadných let !
Pavel Zeman, předseda Plzeňského KVS
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: