Volejbal vstoupil do nového období
Autor Jakub Kovařík, publikováno 18.5.2021
zobrazeno 1863x,komentářů 0

Na všech úrovních Českého volejbalového svazu valné hromady v březnu a dubnu 2021 zvolily a ustavily nové výbory a kontrolní a revizní komise okresních a krajských svazů a tento proces byl ukončen 8. května zasedáním nejvyššího orgánu ČVS.
V Plzeňském kraji jsou předsedy OVS-MěVS : Domažlice Ladislav Sazama, Klatovy Luboš Nový, Plzeň-město Radek Petrík, Plzeň-sever Marcel Fryček, Rokycany Jaroslav Anton a Tachov Jana Kaslová.
Plzeňský KVS od 12. dubna nastupuje částečně se staronovým vedením : předseda Pavel Zeman, místopředseda Petr Kvarda, sekretář Jakub Kovařík a další členové výboru Josef Forejt, David Konečný, Ondřej Kust, Luboš Nový, Jindřich Pavlík a Radek Petrík, kontrolní a revizní komise – předseda Jan Hejda, členové Jan Giebl a Jaromír Kořenek. Ustaveni byli i předsedové odborných komisí a úseků, kteří připravují návrhy svých členů.
Valná hromada ČVS zvolila předsedou Marka Pakostu, gesce dalších zvolených členů výboru se upřesňují (blíže viz informace na webu ČVS).
Všem přejeme úspěšné zvládnutí potřebných činností i nových výzev a hlavně v nejbližší době opět vrátit volejbal po doufejme končící pandemii “covid” do “starých dobrých časů” !
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: