Volejbal Plzeňského kraje si vybírá oddechový čas !
Autor Jakub Kovařík, publikováno 29.10.2020
zobrazeno 2471x,komentářů 0

Stávající nepříznivá situace ve vývoji nákazy “Covid-19” - nelze sportovat ve vnitřních sportovištích a vyhlášená nařízení Vlády ČR i opatření MZ ČR přináší sice drastická ale nezbytně nutná omezení, kterým se musí přizpůsobit šestkový volejbal i beachvolejbal !
Plzeňský krajský volejbalový svaz z tohoto důvodu počínaje 27. říjnem 2020 až do odvolaní rozhodl u krajského přeboru žen II. třídy a všech krajských mistrovských i nemistrovských přeborech mládeže (včetně minivolejbalu) o přerušení soutěží a současně o odložení zahájení krajských přeborů mužů a žen I. třídy (blíže viz příloha).
V nejbližších dnech lze očekávat prodloužení nouzového stavu (nejspíše do 3.12.2020), proto další související aktualizované informace bude pravděpodobně možné vydat v závěru listopadu.
Současný stav se oproti jaru jeví více komplikovaný, proto Plzeňský KVS žádá všechny své členy (hráčky, hráče, trenérky, trenéry, rozhodčí, funkcionáře) i příznivce, aby nic nepodceňovali a aktivně chránili zdraví své i svých blízkých ! 
Společně věřme v překonání této podivné doby a doufejme v brzký návrat k hraní našeho milovaného volejbalu šestkového i plážového !
Pavel Zeman
předseda Plzeňského KVSPřílohy:
Covid 19_ROZHODUTĂŤ.pdf (477KB)

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: