Vstoupili jsme do roku 2016
Autor Jakub Kovařík, publikováno 6.1.2016
zobrazeno 2419x,komentářů 2

Vážené volejbalistky,
Vážení volejbalisté,
v prvé řadě děkuji za vše dobré, co jsme v uplynulém roce společně zažili i za řadu pěkných úspěšných výsledků šestkového i plážového volejbalu Plzeňského kraje !
Dále mi dovolte věnovat se roku již zahájenému, ve kterém si nenápadně připomeneme výročí 95-ti let českého organizovaného volejbalu (ČVS připravuje v květnu vydání velmi zajímavé a obsáhlé  „Zlaté knihy českého volejbalu“) i řadu dalších významných událostí (například jak napovídá web ČVS - http://www.cvf.cz/?clanek=15508 – je tomu již 80 let, kdy třetí titul v řadě vybojovaly ženy Sokola Plzeň I, které byly v letech 1934-1943 obdivuhodně neporazitelné, nelze více než „jen“ hluboce smeknout !). V této souvislosti si připomeňme i málo známou skutečnost – v Plzni se začal hrát volejbal již v roce 1919, takže se rychle blížíme našemu regionálnímu 100-letému výročí !
Letos máme sice skromnější cíle, přesto v 1. ligách držme palce ženám VK Rokycany dostat se do elitní šestky a mužům Volejbalu Domažlice ke zvládnutí bojů o udržení. Také přejme i plzeňským juniorkám a kadetkám co nejlepší umístění v jejich extraligách a všem žákovským kategoriím dívek a chlapců udržení tradice dobrých výsledků. Současně u nich rovněž doufejme ve splnění hlavního úkolu, být hráčskou zásobárnou budoucích úspěšných let volejbalu našeho kraje, což se týká i početné minivolejbalové líhně. Rozhodně také nezapomeňme věřit beachvolejbalovému mládí, u kterého zisky mistrovských titulů i zařazení do české reprezentace a úspěchy na mezinárodním poli se nenápadně staly každoroční samozřejmostí.
Na závěr jsem si ponechal velmi dobrou „hlavní zprávu roku“ : je to příprava vzniku nového společného „dívčího“ plzeňského klubu, své síly v něm spojí volejbalové oddíly TJ Lokomotiva Plzeň a VK Slavia VŠ Plzeň, které (zatím si říkejme šeptem) chtějí vrátit do Plzně extraligu žen.
Mějme všichni bezvadný a úspěšný rok 2016 !
Pavel Zeman
předseda Plzeňského KVS

KOMENTÁŘE
Ježíšek (2016-01-16 21:17:04)
Proč po vstupu do roku 2016 nejdou otevřít (rozkliknout) soutěže?

Luboš Nový (2016-02-01 22:06:18)
Došlo ke změnám na webu svazu aniž by nas predem upozornili. Nyni by melo byt vse funkcni.


Jméno:

Vložit komentář: