Beachvolejbalová Plzeň má sportovní halu !
Autor Jakub Kovařík, publikováno 1.12.2015
zobrazeno 2458x,komentářů 0

Koncem října 2015 otevřela firma Beach Service s.r.o. v areálu TJ Sokol Plzeň – Letná vyhřívanou nafukovací sportovní halu určenou pouze pro beachvolejbal. Všem plážovým volejbalistům se tak otevírá na 4 kurtech nová možnost věnovat se svému oblíbenému sportu i v zimních měsících. A v letním období se po složení haly rozšíří Plzeňanům možnost užívat si beachvolejbalových klání i na venkovních hřištích. 

Zájemci o vyzkoušení „zimní“ pláže se mohou přihlásit na webu www.beachservice.cz, kde najdou i další potřebné informace.

Výbornou zprávou je zřízení kroužků pro děti, které se zatím konají v pondělí a středu od 15-ti hodin a po měsíci provozu se jich účastní již 15 budoucích volejbalových hvězdiček ve věku od 8 do 12 let. Možnost zatrénovat si pod dohledem je také nabízena jak začátečníkům každého věku tak i výkonnostním volejbalistům toužícím si rozšířit své dovednosti na beachi. Vítány jsou ale samozřejmě i všechny sportovní party, které si chtějí zahrát jen pro své potěšení a bez odborného vedení nebo si o víkendech zorganizovat vlastní turnaje. 
Přílohy:

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: