Olympijský žákovský beachvolejbal 2015 dohrán, brali jsme bramborové medaile.
Autor Jakub Kovařík, publikováno 20.6.2015
zobrazeno 2421x,komentářů 0

Ve čtvrtek 18.6.2015 byl dohrán čtyřdenní beachvolejbalový turnaj na Letní olympiádě dětí a mládeže 2015 v Plzni. Obě kategorie dospěly do finále, když nejdříve v žácích zaslouženě získal prvenství Jihomoravský kraj ve složení Matyáš Džavoronok a Patrik Maňas s trenérem Milanem Džavoronokem (odchovanec rokycanského a plzeňského volejbalu) a následně v žákyních zvítězil Moravskoslezský kraj reprezentovaný Marií Makovcovou, Karin Žolnerčikovou a trenérem Davidem Šťastným. Při večerním nádherném ukončení her pak došlo k slavnostním ceremoniálům a nejlepší volejbalové dvojice obdržely od Katky Valkové (juniorské beachové reprezentantky), Petra Kvardy (člena Správní rady ČVS) a Pavle Zemana (předsedy Plzeňského KVS) zlaté, stříbrné a bronzové medaile.

Naše žákyně Adéla Benediktová a Andrea Zelenková s trenérem Josefem Forejtem a žáci Petr Chalupský a Lukáš Kovanda s trenérem Martinem Nepráškem zůstali těsně před medailovými ambicemi shodně na 4. místě, rozhodně však nezklamali a za jejich výkon je můžeme velmi rádi jen chválit. 

Vítězům patří upřímná gratulace a všem zúčastněným žačkám, žákům a trenérům  velké poděkování za výbornou hru i bojovnou snahu o co nejlepší výsledky, což bylo průvodním znakem všech zápasů naší mladé nastupující hráčské generace, která tak bezvadně zvládla i naplnění olympijských ideálů !

V příloze je konečné pořadí krajů.
Přílohy:
LODM_2015_konečné pořadí.doc (11KB)

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: