ZMĚNA DELEGACÍ ROZHODČÍCH 2
Autor Pavel Zeman, publikováno 2.9.2005
zobrazeno 1794x,komentářů 0

Plzeňský krajský volejbalový svaz

Plzeňský krajský volejbalový svaz

 

~ sportovně technická komise a  komise rozhodčích  ~

 

Dne 24. srpna 2005

 

Schválené změny termínů, míst konání a změny delegací č. 2

 

                                                        původní delegace       nová delegace
P-M-2-A

 

1. kolo - 11.9.05 - 11:00 hod.

  2        VSK Tachov - Poběžovice     NH           Kubař T.                            x

2. kolo - 11.9.05 - 15:00 hod.

 5         VSK Tachov - Poběžovice     NH           Kubař T.                            x

 

7. kolo - 17.9.05 - 10:00 hod.

21        VSK Tachov - Sl. Tachov      NH           Vaněk A.                           x

8. kolo - 17.9.05 - 14:00 hod.

24        VSK Tachov - Sl. Tachov      NH           Vaněk A.                           x

 

13. kolo - 8. 10. 2005 - 10:00 hod.

39        VSK Tachov - Vejprnice        NH           Fairaisl F.                          x

14. kolo - 8. 10. 2005 - 14:00 hod.

42        VSK Tachov - Vejprnice        NH           Fairaisl F.                          x

 

            NH = náhradní sportovní hala (tělocvična) – viz adresář družstev

 

 

P-Z-2-B

 

1. kolo – (z 27.8.05 na) Ne 18.9.05 od 10:00

  1        Bory - Lokomotiva B                              Valešová J.                       x

2. kolo - (z 27.8.05 na) Ne 18.9.05 od 14:00

  4        Bory - Lokomotiva B                              Valešová J.                       x

 

1. kolo – (z 27.8.05 na) Čt 8.9.05 od 17:00

  2        Kaznějov – Rozvoj Kořenek J.                                             x

2. kolo - (z 27.8.05 na) Čt 8.9.05 od 19:00

  5        Kaznějov – Rozvoj Kořenek J.                                             x

 

3. kolo – (z 3.9.05 na) Ne 11.9.05 od 10:00 hod.

  8        Rozvoj - Klatovy B                                 Nosek B.                 Paulík J.

4. kolo - (z 3.9.05 na) Ne 11.9.05 od 14:00 hod.

11        Rozvoj - Klatovy B                                 Nosek B.                 Paulík J.

 

11. kolo – (z 1.10.05 na) Čt 15.9.05 od 17:00 v Kaznějově

32        Rozvoj – Kaznějov Paulík J.                                                 x

12. kolo - (z 1.10.05 na) Čt 15.9.05 od 19:00 v Kaznějově

35        Rozvoj - Kaznějov Paulík J.                                                 x

P-M-2-B

 

3. kolo – (z 3.9.05 na) Út 27.9.05 od 17:30

  9        Valcha - Union                                        Roušal M.                         x

4. kolo - (z 3.9.05 na) Čt 29.9.05 od 17:30

12        Valcha – Union                                        Roušal M.                         x

 

5. kolo – (z 10.9.05 na) So 24.9.05 od 10:00

14        Spálené Poříčí B – Valcha                       Mertins J.                   Kleisner K.

6. kolo - (z 10.9.05 na) So 24.9.05 od 14:00

17        Spálené Poříčí B - Valcha                        Mertins J.                   Kleisner K.

 

7. kolo – (z 17.9.05 na) So 8.10.05 od 10:00 v Mirošově

20        Valcha – Mirošov  Ulč J.                                                      x

8. kolo - (z 17.9.05 na) So 8.10.05 od 14:00 v Mirošově

23        Valcha – Mirošov  Ulč J.                                                      x

 

9. kolo – (z 24.9.05 na) Út 20.9.05 od 17:30

27        Dynamo ZČE - Valcha                            Mertins J.                         x

10. kolo - (z 24.9.05 na) Čt 22.9.05 od 17:30

30        Dynamo ZČE – Valcha                            Mertins J.                         x

 

13. kolo – (z 8.10.05 na) Út 4.10.05 od 17:00

39        Union – Valcha                                        Kořenek J.                        x

14. kolo - (z 8.10.05 na) Čt 6.10.05 od  17:00

42        Union - Valcha                                        Kořenek J.                        x

 

19. kolo – (z 13.5.06 na) Út 9.5.06 od 17:30

57        Valcha - Dynamo ZČE                            Zeman P.                           x

20. kolo - (z 13.5.06 na) Čt 11.5.06 od 17:30

60        Valcha - Dynamo ZČE                            Zeman P.                           x

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Petr Kvarda, v.r.                                                          Pavel Zeman, v.r.

předseda STK PKVS                                                   KR PKVS – předelegace





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: