KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Autor Luboš Nový, publikováno 27.3.2014
zobrazeno 250x,komentářů 0

V neděli 23.3.2014 proběhlo poslední kolo krajského přeboru mladších žáků ve čtyřkovém volejbalu. Letošního ročníku se zúčastnilo šest družstev z pěti klubů. Do posledního kola nebyl jasný ani vítěz ani poslední, takže se bojovalo až do konce. Výkony hráčů se postupem sezóny evidentně zlepšovaly, takže se v posledním kole bylo na co dívat. Všechny turnaje proběhly v přátelské trenérské i bojovné hráčské atmosféře.

   Pozitivní je hlavně  zvyšující se počet hráčů z mimoplzeňských klubů, jenž je snad příslibem opětného zlepšování celkové úrovně našeho krajského chlapeckého volejbalu, která v posledních letech ležela na bedrech především hráčů USK Slavie Plzeň a pár posledních "Mohykánů" z Mirošova a Kladrub a Klatov. Za to je třeba poděkovat všem trenérům pracujících s klukovskou volejbalovou mládeží.

 

  Celkovým vítězem přeboru se stali kluci z USK Slavia Plzeň "A". 2. místo obsadila Jiskra Domažlice, 3. místo VK Kralovice, 4.místo USK Slavia "B", 5. místo Sokol Mirošov a 6. místo Sokol Kladruby.                               

Martin Kufner

 


USK Slavia Plzeň


TJ Jiskra Domažlice


VK Kralovice


Sokol Mirošov

Sokol Kladruby

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: