Trenéři USK Slavia Plzeň hodnotili minulou žákovskou sezónu
Autor Petr Kvarda, publikováno 30.8.2012
zobrazeno 2017x,komentářů 0

V sezóně 2011/2012 podali starší žáci USK velmi dobré výkony. Pod vedením trenérů Karla Matějky a Zdeňka Čecha začali sezónu 4. místem na Velké ceně Prahy. V následující kvalifikaci Krajského přeboru Prahy vybojovali jasný postup do tzv.1.ligy přeboru. Taktéž v kvalifikaci Českého poháru byli úspěšní a probojovali se do první osmičky. Pak přišly postupně během roku střídavě vynikající a pouze průměrné výkony, díky nimž dospěli starší žáci k vynikajícímu konečnému 5.místu v Českém poháru žáků (nebýt vysoké nemocnosti v předposledním kole, mohlo být čtvrté místo nebo i třetí místo). Vynikající bylo i celkové 1.místo v krajském přeboru Prahy, kdy poslední kolo přeboru odehráli pouze tři hráči základní šestky doplnění mladšími žáky a i v této sestavě prohráli pouze s ČZU a Kometou Praha.

Zklamáním po takto dobře odehrané sezóně bylo „až“ deváté místo na přeboru ČR žáků. Náplastí na tento „neúspěch“ bylo 2. místo na neoficiálním mistrovství ČR na antuce v Dřevěnicích a 5. místo dvojice Maday - Vála na Mistrovství ČR v beach volejbalu.

Na úspěších týmu starších žáků se podíleli hráči: J. Kraffer, L. Maday, J. Nový,

M. Čech, P. Kiesenbauer, Ma. Kufner, J. Vála, J. Jarošík, P. Vladař, P. Sláma, O. Ráb a A. Čechura.

Děkujeme všem těmto žákům za úspěšnou reprezentaci klubu, města i kraje. Zároveň děkujeme trenérům SK Volejbal Klatovy, Sokola Kladruby, VK Rokycany, TJ Jiskra Domažlice a Sokola Mirošov za výchovu hráčů, kteří se buď již jako členové USK či hostující hráči podíleli na této úspěšné sezóně.

 

Za USK Slavia Plzeň                                                 Martin Kufner

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: