Mladé beachvolejbalistky Jana s Katkou opět zářily !
Autor Jakub Kovařík, publikováno 9.7.2011
zobrazeno 2095x,komentářů 0

Pouhé tři dny po získání stříbrné medaile na Mistrovství ČR žákyň v beachvolejbalu startovala dvojice Kateřina Valková - Jana Forejtová do Mistrovství ČR v beachvolejbalu v kategorii juniorek do 18 let (U18), které se konalo v krásném sportovním areálu v Čelákovicích ve středu 5.7.2011.

Do tohoto turnaje vstupovala plzeňská dvojice nasazené jako číslo 7 na základě průběžného žebříčku kategorie juniorek. Po vítězství v prvním zápase pavouka hraného na dvě prohry ve druhém kole prohrála s pozdějšími stříbrnými medailistkami Patricií Misottenovou a Šárkou Vodenkovou. V opravách si však hráčky vedly velmi dobře a po třech výhrách v řadě se dostaly do semifinále. Zde podruhé v řadě prohrály s dvojicí Misottenová-Vodenková a čekalo je utkání o třetí místo. V tomto utkání nastoupily proti týmu Gergelyová-Mühlhauserová a po výborném výkonu nedaly soupeřkám šanci a získaly zaslouženě bronzové medaile ! Vítězkami se stal pražský tým Hana Třešňáková-Barbora Pilátová, který si tím zároveň zajistil postup na ME této věkové kategorie.

 

V příloze fotografie medailistek – zleva  vítězky Hana Třešňáková-Bára Pilátová, třetí Kateřina Valková-Jana Forejtová, druhé Šárka Vodenková-Patricie Misottenová a čtvrté Gábina Gergelyová-Monika Mühlhauserová

Fotografie: http://pkvs.rajce.idnes.cz/Downloads#P1020757.jpg

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: