USK Slavia Plzeň hraje o postup do 1-M
Autor Petr Kvarda, publikováno 15.4.2010
zobrazeno 425x,komentářů 2

Vážené volejbalistky a vážení volejbalisté,

v letošním roce se nám opět podařilo vyhrát 2.ligu mužů a tak máme právo poprat se o postup do vyšší soutěže, 1.ligy. K tomu ale budeme potřebovat Vaši podporu při domácích zápasech ve Sportovní hale Pedagogické fakulty ZČU v Plzni na Klatovské tř. V příloze souboru naleznete pozvánku a věřím, že nám pomůžete a společně se budeme radovat z vytouženého postupu. Úvodní zápas kvalifikace nám vyšel výborně, přivezli jsme z Hrotovic výhru v poměru 3:1. Nutno poznamenat, že domácí měli opravdu výbornou domácí atmosféru a my všichni věříme, že nám podobnou dokážete vytvořit i Vy. Za náš tým Vám mohu slíbit maximální nasazení a odhodlání udělat pro postup vše.

 

 

 

Petr Kvarda

USK Slavia Plzeň
Přílohy:
Plakát kvalifikace o 1-M.pdf (243KB)

KOMENTÁŘE
Rybíz (2010-04-17 23:14:00)
Na Proseku jsme vyhráli 3:0, takže stačí jednou doma vyhrát a jsme tam !!! Přijďte, ať je vás co nejvíc, místa je v hale dost :-)

Rybíz (2010-04-19 11:02:34)
Díky všem divákům, byli jste super, někteří kluci takhle plnou halu ještě nezažili. Doufám, že se v takovémto počtu budeme scházet i v příští, pro Plzeň prvoligové sezóně. Ale přijďte i na Hrotovice, u nich bylo taky plno, tak ať vidí, že i v Plzni chodí lidi na volejbal.


Jméno:

Vložit komentář: