BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - S POŠTOVNÍ SPOŘITELNOU DO FINÁLE 2009 - mládež
Autor Petr Kvarda, publikováno 1.7.2009
zobrazeno 4018x,komentářů 0

Regionální soutěž beachvolejbalu Plzeňského kraje mládeže 2009

„S Poštovní spořitelnou do finále“

 

 

1.      Pořadatel
     
Plzeňský KVS ve spolupráci s 1. Sport Club Beach Plzeň

2.
     
Místo konání
     
Areál plážových sportů 1. SC Beach Plzeň 
(Městský stadion, Štruncovy sady, Plzeň)
3.      Datum konání
     
společně dívky (juniorky, kadetky, žákyně) 
a chlapci (junioři, kadeti a žáci)
      10. 5.
, 30. 5. a
7. 6. 2009

4.      Účastníci – pořadí + žebříček
     (pro malý zájem byly turnaje vypsány jako společné bez ohledu na věkovou kategorii)

     
Chlapci     10. 5. 09, 6 dvojic - pořadí
                       1. Ondřej Kupilík – Jakub Halík, 2. Marek Kohout – Tomáš Vaňourek,

           3. Petr Chlopčík – Luděk Müller, 4. Josef Kantár – Marek Cihlář,

           5. Hynek Jelínek – Bohumil Blecha, 6. Daniel Jágl – Tomáš Zdebor


          
30. 5. 09, 5 dvojic - pořadí

           1. Vojtěch Šebek – Jiří Ulč, 2. Jakub Kraus – Tomáš Vaňourek,

           3. Jiří Viták – Bohumil Blecha, 4. Marek Kohout – Josef Kantár,

           5. Jakub Brabec – Adam Heidelbergem


          
7.6.09, 4 dvojice - pořadí

           1. Vojtěch Šebek – Jiří Viták, 2. Hynek Jelínek – Bohumil Blecha

           3. Ondřej Rédl – Jakub Brabec, 4. Tomáš Vaňourek – Marek Cihlář

 

Celkové pořadí
1.      Tomáš Vaňourek (93)     50        (vyřazen z nominace pro školní potíže)
2.      Bohumil Blecha (94)        46        postup na P-ČR žáků, vítěz KP
3.      Vojtěch Šebek (90)         40        postup na P-ČR juniorů, vítěz KP
4.      Jiří Viták (90)                  36        postup na P-ČR juniorů, vítěz KP
5.      Marek Kohout (91)         32
6.      Hynek Jelínek (93)          30        postup na P-ČR žáků, vítěz KP
7.      Josef Kantár (92)            28        reprezentant na Olympiádě mládeže
8.      Marek Cihlář (93)           28
9.      Jakub Brabec (93)          28
10.  Ondřej Kupilík (90)        20
11.  Jakub Halík (90)             20
12.  Jiří Ulč (91)                     20
13.  Jakub Kraus (93)            18       reprezentant na Olympiádě mládeže
                                                        („předkadet“ ČR)
14.  Adama Heidelbergem      12
15.  Daniel Jágl                       12
16.  Tomáš Zdebor                 12       

 

Dívky     10. 5. 09, 4 dvojice - pořadí

                     1. Lucie Bicková – Monika Šmídová, 2. Lenka Hrubá – Denisa Velíšková,

                     3. Jana Forejtová – Kateřina Valková,
                    
4. Jitka Neumannová – Veronika Vartlíková

                     30. 5. 09, účast pouze 1 dvojice, turnaj zrušen

                     7. 6. 09, 2 dvojice - pořadí
                     
1. Lenka Hrubá – Denisa Velíšková, 2. Jana Forejtová – Kateřina Valková

           

            Celkové pořadí

            1. Lenka Hrubá (94)              38        postup na P-ČR žákyň, vítěz KP

            2. Denisa Velíšková (95)        38        postup na P-ČR žákyň, vítěz KP

            3. Jana Forejtová (95)            34        postup na P-ČR, karta pořadatele

            4. Kateřina Valková               34        postup na P-ČR, karta pořadatele

            5. Lucie Bicková                    20        reprezentantka na Olympiádě mládeže

            6. Monika Šmídová                20        reprezentantka na Olympiádě mládeže

            7. Jitka Neumannová              14

            8. Veronika Vartlíková           14

 
5.      Závěr
Teprve v roce 2009 se poprvé v Plzeňském kraji podařilo zorganizovat turnaje  pro kategorie mládeže, malý počet účastníků je bohužel způsoben „nepřízní“ většiny trenérů (především dívek) šestkového volejbalu vůči beachvolejbalu.

 

 

V Plzni dne 20. června 2009

  

 

            Pavel Zeman, v.r.                                                           Ing. Petr Kvarda, v.r.
         předseda PKVS                                                           předeseda STK PKVS





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář:

Termínový kalendář

20.7.2019, Svrčovec, Dolany, Tajanov
O pohár Splavu - memoriál Antonína

Důležité odkazy

ČVF
Oficiální stránky Českého volejbalového svazu.
Volejbal.cz
Tradiční volejbalový server volejbal.cz
hanikvolleyball.cz
Volejbalová akademie - stránky Zdeňka Haníka.
volejbal.idnes.cz
Novinky z volejbalu na zpravodajském serveru.

Návštěvy

toplist