BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - 3.turnaj
Autor Petr Kvarda, publikováno 17.6.2008
zobrazeno 2166x,komentářů 0

V neděli 15. června 2008 se konal závěrečný turnaj beachvolejbalového turné "S Poštovní spořitelnou do finále 2008". Zúčastnilo se ho 8 mužských a 8 ženských párů.
V posledním turnaji byly k vidění vyrovnanější zápasy a zvláště v soutěži mužů nebyla nouze o překvapivé výsledky. Na trůn se po minulém 2.místě vrátila dvojice Petr Kvarda - Radek Motys, kteří se stali zároveň celkovými vítězi v Plzeňském kraji. Druhé místo vybojoval pár Janů Ulče a Piškuleho, kteří ve finále podlehli 1:2. Třetí a tím pádem letošní nejlepší umístění vybojovali Radek Petrík a Milan Sedláček, kteří prokázali lepší fyzickou kondici v zápase poražených semifinalistů. Překvapivě až na 6.místě skončila dvojice Ondřej Kust - Michal Kouba, kteří se na 1.turnaji dokázali dostat až do finále.

Konečné pořadí:
1. Petr Kvarda - Radek Motys
2. Jan Ulč - Jan Piškule
3. Radek Petrík - Milan Sedláček
4. Jan Lohr - Martin Úbl
5. Jan Ekstein - Ondřej Kupilík
6. Ondřej Kust - Michal Kouba
7. Jiří Borkovec - Miroslav Škreko
8. Jakub Kovařík - Petr Bulánek

V ženách opět kralovaly vítězky obou předchozích klání Ludmila Chvátalová - Kamila Sinkulová. Ty tak za celý seriál turnajů ztratily pouze jeden jediný set hned v 1.turnaji. Druhé skončily Naďa Kabátová a Radka Dvořáková, bronzový stupínek vybojovaly zkušené beachvolejbalistky Petra Bejvančická a Iva Leichtová.

Konečné pořadí:
1. Ludmila Chvátalová - Kamila Sinkulová
2. Naďa Kabátová - Radka Dvořáková
3. Petra Bejvančická - Iva Leichtová
4. Veronika Kokešová - Kateřina Pavlíčková
5. Iva Červenková - Marie Červenková
6. Gabriela Boušová - Petra Svatošová

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: