PRAGUE OPEN 2008 - turnaj Světové série beachvolejbalu mužů
Autor Petr Kvarda, publikováno 15.4.2008
zobrazeno 2293x,komentářů 0

Vážení přátelé volejbalu a beachvolejbalu zvlášť,

 

Český volejbalový svaz – Asociace beachvolejbalu Vás zve na jedinečnou akci, kterou společně s agenturou Česká sportovní a Mezinárodní volejbalovou federací FIVB pořádá – na Prague Open, turnaj Světové série kategorie mužů v Praze v beachvolejbalu. Turnaj se uskuteční ve dnech  7. - 11. května 2008 v Praze na Štvanici. Vstupné je po celou dobu konání akce zdarma!

 

 

Proč přijít? Výsledky se započítávají do kvalifikace o účast na olympijských hrách v Pekingu. Prakticky nikdo ještě nemá účast na hrách zajištěnou, čemuž odpovídá i zájem o turnaj, na seznamu přihlášených již figurují největší jména současného světového beachvolejbalu.

 

Fandit ale budete moci také zástupcům českého plážového volejbalu. Díky pořadatelství se v hlavní soutěži představí hned dva české páry. Budou jimi dvojice Přemysl Kubala – Jaroslav Pavlas a Petr Beneš – Martin Tichý. Další čeští zástupci budou ještě o místo v hlavní soutěži bojovat v kvalifikaci.

 

 

Turnaj bude zahájen kvalifikací ve středu 7. května v 8:30, které se zúčastní 64 dvojic. Ve čtvrtek 8. května v 9:00 odstartuje hlavní soutěž, ve které se představí 32 nejlepších dvojic světa. Hlavní soutěž se bude hrát klasickým systémem na dvě porážky. Závěrečná fáze turnaje bude na programu o víkendu. V sobotu 10. května od 9:00 se postupně odehrají čtyři zápasy, ve kterých se bude hrát o účast v semifinále. Semifinálové duely pak přijdou na řadu v 16:00 a v 17:00. Turnaj vyvrcholí v neděli 11. května ve 13:30 utkáním o třetí místo a v 15 hod. velkým finále.

 

 

Na nedělní den připravujeme zajištění dopravy pro zájemce z řad volejbalistů ze všech regionů ČR. Každý kraj dostane prostřednictvím KVS ČVS – zmocněnce pro beachvolejbal 50 volných jízdenek Českých drah pro dopravu do Prahy a zpět. Pokud bude zájemců více, můžeme podle zájmů zorganizovat přepravu dalších cca 50 fanoušků autobusem, které by byly vypraveny z krajských měst.

 

 

Zájemci o návštěvu finále v neděli 11. 5. 2008 z Plzeňského kraje se přihlásí do 10.4.2008 u:

Pavel Zeman, E-mail: zeman@cvf.cz

 

 

České dráhy, které jsou jedním z hlavních sponzorů Prague Open 2008, také nabízejí po celou dobu akce pro širokou sportovní veřejnost  50% slevu jízdného v neomezeném počtu. Praxe bude taková, že zájemci si zakoupí pouze jízdenku do Prahy, kde přímo v areálu turnaje bude kancelář Českých drah, kde jim bude tato jízdenka orazítkována jako zpáteční.

 

Dále se můžete těšit například na zápasy celebrit a významných osobností v beachvolejbale nebo beachovém tenisu, na vystoupení známých kapel a na nejrůznější soutěže pro diváky.

 

 

Těšíme se na Vaši účast a věříme, že se budete výborně bavit a vytvoříte báječnou atmosféru.

 

Asociace beachvolejbalu ČVS

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: