PRŮBĚŽNÁ ZPRÁVA STK O SOUTĚŽÍCH KRAJSKÉHO PŘEBORU DOSPĚLÝCH A MLÁDEŽE 2007/2008
Autor STK, publikováno 7.6.2008
zobrazeno 2918x,komentářů 0


SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE
PLZEŇSKÉHO KRAJSKÉHO VOLEJBALOVÉHO SVAZU

ROČNÍK 2007/2008


P-M-2
- schváleny výsledky 1.-12.kola
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 40 a 42 se postihuje družstvo TJ Dynamo ZČE Plzeň hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 47 a 48 se postihuje družstvo TJ Slavoj Stod hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 59 a 60 se postihuje družstvo TJ Sokol Plzeň-Valcha hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 107 a 108 se postihuje družstvo TJ Sokol Vejprnice hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- TJ Sokol Mirošov - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (3x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 19, 20 a 21
- TJ Sokol Plzeň-Valcha - pořádková pokuta ve výši 20,- Kč za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledku utkání č. 32
- TJ Slavoj Stod - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 37, 38 a 39
- TJ Sokol Mirošov - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč (2x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 44 a 45
- SK Poběžovice - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč za neplnění ustanovení Rozpisu - pozdní zaslání zápisů o utkání č. 16, 17 a 18
- TJ Sokol Kdyně - pořádková pokuta v celkové výši 60,- Kč (3x 20,-) za start Antonína Lucáka, Jana Niedermayera a Vladimíra Hammera v utkání č. 46 bez RP
- TJ Sokol Kladruby - pořádková pokuta v celkové výši 40,- Kč (2x 20,-) za start Luboše Kurše a Stanislava Mikšíka v utkání č. 46 bez RP
- TJ Dynamo ZČE Plzeň - pořádková pokuta v celkové výši 120,- Kč (6x 20,-) za start Jiřího Poláka, Dalibora Komorouse, Ladislava Mansfelda, Miloslava Klimenty, Petra Švarce a Daniela Choce v utkání č. 49 a 50 bez RP
- TJ Slavoj Stod - pořádková pokuta ve výši 20,- Kč za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledku utkání č. 56
- TJ Sokol Kdyně - pořádková pokuta v celkové výši 60,- Kč (3x 20,-) za start Antonína Lucáka, Jana Niedermayera a Vladimíra Hammera v utkání č. 58 bez RP
- TJ Dynamo ZČE Plzeň - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (3x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 70, 71 a 72
- TJ Sokol Plzeň Valcha - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (3x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 85, 86 a 87
- TJ Sokol Mirošov - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (3x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 88, 89 a 90
- TJ Dynamo ZČE Plzeň - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (3x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 91, 92 a 93


P-Z-2-I
- schváleny výsledky celého play-off

P-Z-2-II
- schváleny výsledky celého play-down
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 1 a 3 se postihuje družstvo TJ Baníku Stříbro hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 6 a 8 se postihuje družstvo TJ Sokola Vejprnice hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)

P-Z-2-A
- schváleny výsledky 1.-20.kola
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 9 a 12 se postihuje družstvo TJ Lokomotiva Plzeň "B" hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- SK 15.ZŠ Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 8 a 11
- TJ Baník Stříbro - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 15 a 18
- TJ Lokomotiva Plzeň "B" - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 26 a 29
- TJ Rozvoj Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 27 a 30
- TJ Rozvoj Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 38 a 41
- TJ Rozvoj Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 45 a 48
- SK 15.ZŠ Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 51 a 54


P-Z-2-B
- schváleny výsledky 1.-20.kola
- TJ Sokol Vejprnice - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 15 a 18
- TJ Klatovy "B" - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč (2x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledku utkání č. 19 a 22
- TJ Sokol Plzeň-Košutka - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 26 a 29

P-M-1-I
- schváleny výsledky 1.-12.kola
- TJ Plzeň-Bílá Hora - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 13 a 16
USK Slavia Plzeň "B" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 26 a 29
- TJ Sokol Spálené Poříčí - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 33 a 36
- TJ Klatovy - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 32 a 35
Přeborník kraje: USK SLAVIA PLZEŇ "B"


P-M-1-II
- schváleny výsledky 1.-12.kola
- z důvodu nedostavení se k utkání č. 22 a 24 se postihuje družstvo VK Rokycany hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- dle čl. 28 odst. 4 SŘV je družstvo VK Rokycany vyloučeno ze soutěže a dosažené výsledky ve skupině o záchranu se kontumují ve prospěch soupeřů
- dle čl. 16 odst. 4 SŘV ukládá STK PKVS družstvu VK Rokycany uhradit vynaložené náklady na utkání č. 22 a 24 domácímu družstvu TJ Sokol Plzeň-Letná ve výši 2.993,- Kč

P-M-1-A

- schváleny výsledky 1.-20.kola
- TJ Jiskra Domažlice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 27 a 30
- TJ Dynamo Horšovský Týn - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start Jiřího Freie v utkání č. 45 a 48 bez RP
Postup do finálové skupiny: TJ Plzeň-Bílá Hora, TJ Jiskra Domažlice a TJ Sokol Plzeň-Skvrňany.
Sestup do skupiny o záchranu: TJ Union Plzeň a TJ Dynamo Horšovský Týn.


P-M-1-B
- schváleny výsledky 1.-20.kola

- z důvodu nedostavení se k utkání č. 45 a 48 se postihuje družstvo VK Rokycany hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:3 (0:75)
- TJ Sokol Spálené Poříčí - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 15 a 18
- VK Rokycany - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 8 a 11
- TJ Sokol Plzeň-Letná - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start Miroslava Dvořáka v utkání č. 3 a 6 bez RP
- TJ Sokol Spálené Poříčí - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za start Tomáše Krblicha a Karla Beneše v utkání č. 3 a 6 bez RP
- VK Rokycany - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 27 a 30
- TJ Sokol Plzeň-Letná - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start Davida Vejdovského v utkání č. 44 a 47 bez RP
Postup do finálové skupiny: USK Slavia Plzeň "B", TJ Sokol Spálené Poříčí a TJ Klatovy.
Sestup do skupiny o záchranu: TJ Sokol Plzeň-Letná a VK Rokycany.

P-Z-1
- schváleny výsledky 1.-28.kola
- Sokol Plzeň-Skvrňany - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 17 a 21
- TJ Jiskra Domažlice - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 10 a 14
- TJ Sokol Plzeň-Letná - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 11 a 15
- TJ Jiskra Domažlice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 25 a 29
- TJ Plzeň-Bílá Hora - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 108 a 112
- TJ Jiskra Domažlice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 36 a 40
- VK Rokycany "B" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 49 a 53
- TJ Jiskra Domažlice - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 51 a 55
- TJ Jiskra Domažlice - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nenahlášení výsledků utkání č. 59 a 63
- TJ Plzeň-Bílá Hora - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 91 a 95
- TJ Plzeň-Bílá Hora - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 83 a 87
- TJ Jiskra Domažlice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 76 a 80
- TJ Sokol Kladruby - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start Světlany Vachtové v utkání č. 75 a 79 bez RP
Přeborník kraje: VK ROKYCANY "B"

P-JKY
- schváleny výsledky 1.-28.kola
- TJ Sokol Plzeň-Letná "B" odhlášena ze soutěže v druhé polovině, dle čl. 28 SŘV, bodu 4 se započítávají dosažené výsledky 1.poloviny soutěže a všechny zápasy 2.půlky se kontumují ve prospěch soupeřů
- na žádost družstva TJ Sokol Plzeň-Letná "A" se povoluje výjimka nad čl. 8 SŘV a je tak možné přeřadit hráčky z "B" družstva do "A" týmu
- SKP Rapid Sport Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 11 a 15
- VK Rokycany - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 17 a 21
- TJ Sokol Plzeň Letná "B" - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 76 a 80
- VK Rokycany - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 51 a 55
- TJ Sokol Plzeň Letná "A" - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 49 a 53
- TJ Sokol Plzeň-Letná "B" - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč (2x 20,-) za neplnění ustanovení Rozpisu - nesprávné nahlášení výsledků utkání č. 50 a 54
- TJ Klatovy - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 74 a 78
- TJ Sokol Plzeň-Letná "B" - pořádková pokuta ve výši 800,- Kč za odstoupení ze soutěže
VK Tachov - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč za pozdní zaslání zápisy o utkání ze zápasu č.85
- VK Rokycany - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 58 a 62
- SKP Rapid Sport Plzeň - poplatek ve výši 30,- Kč za změnu termínu utkání č. 67 a 71
VK Tachov - pořádková pokuta ve výši 40,- Kč za nenahlášení výsledku utkání č.51 a 55
Přeborník kraje - juniorky: SKP RAPID SPORT PLZEŇ
Přeborník kraje - kadetky: SK 15.ZŠ PLZEŇ

P-ZCI
- schváleny výsledky turnaje 1.kola dne 28. 10. 2007 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 2.kola dne 25. 11. 2007 v Klatovech
- schváleny výsledky turnaje 3.kola dne 27. 1. 2008 v Kralovicích
- schváleny výsledky turnaje 4.kola dne 24. 2. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 5.kola dne 30. 3. 2008 v Plzni
Přeborník kraje: USK SLAVIA PLZEŇ "A"

P-ZKY
- schváleny výsledky turnajů 1.kola dne 7. 10. 2007 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 2.kola dne 4. 11. 2007 v Rokycanech
- schváleny výsledky turnajů 3.kola dne 2. 12. 2007 v Plzni
- schváleny výsledky turnajů 4.kola dne 27. 1. 2008 v Tachově
- schváleny výsledky turnajů 5.kola dne 17. 2. 2008 v Plzni a ve Stodě
- schváleny výsledky turnaje 6.kola dne 23. 3. 2008 v Klatovech
VK Slavia VŠ Plzeň "B" - pořádková pokuta ve výši 100,- Kč za neúčast na turnaji 5.kola
VK Tachov - pořádková pokuta ve výši 100,- Kč za neúčast na turnaji 6.kola

- z důvodu neúčasti družstva VK Slavia VŠ Plzeň "B" na 5.kole se družstvo v zápasech č. 91, 94 a 100 postihuje hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:2 (0:50) - v zájmu podpory mládežnického volejbalu STK neuplatní postup dle SŘV čl. 28 odst. 4 a umožňuje družstvu zúčastnit se posledního turnaje (zápasy 6.kola č. 114, 125, 130 a 133 se kontumují ve prospěch soupeřů)
- z důvodu neúčasti družstva VK Tachov na 6.kole se družstvo v zápasech č. 112, 122, 127 a 132 postihuje hracími důsledky dle SŘV čl. 27 odst. 1b a 3c, tj. nezískáním žádného bodu a pasivním skóre 0:2 (0:50) - dle SŘV čl. 28 odst. 4 se družstvu kontumují ve prospěch soupeřů také zápasy 5.kola č. 103, 105, 108 a 110
- vzájemný zápas výše uvedených týmů č. 118 je oboustranně kontumován
Přeborník kraje: TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ "A"

P-MZCI
- schváleny výsledky turnaje 1.kola dne 21. 10. 2007 v Kladrubech
- schváleny výsledky turnaje 2.kola dne 18. 11. 2007 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 3.kola dne 20. 1. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 4.kola dne 17. 2. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky turnaje 5.kola dne 16. 3. 2008 v Plzni
Přeborník kraje: USK SLAVIA PLZEŇ "A"


P-MZKY
- schváleny výsledky turnaje 1.kola dne 28. 10. 2007 v Klatovech
- schváleny výsledky turnaje 2.kola dne 9. 12. 2007 v Klatovech
- schváleny výsledky turnaje 3.kola dne 3. 2. 2008 v Tachově
- schváleny výsledky turnaje 4.kola dne 2. 3. 2008 v Rokycanech
- schváleny výsledky turnaje 5.kola dne 6. 4. 2008 v Plzni
Přeborník kraje: VK ROKYCANY "A"





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: