BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - 2.turnaj
Autor Petr Kvarda, publikováno 11.6.2007
zobrazeno 2259x,komentářů 0

V neděli 10.června 2007 se uskutečnil již 2.turnaj regionální soutěže plzeňského kraje v beachvolejbalu dospělých. Hrálo se jako již tradičně na městském stadiónu ve Štruncových sadech za téměř tropického počasí.

Zúčastnilo se celkem 17 dvojic (9 mužských a 8 ženských). Obě kategorie se hrály ve dvou skupinách s následným postupem do finálové skupiny, resp. skupiny o 5.-8.místo.

V soutěži mužů došlo k překvapení, když dokázal zvítězit pár Zdeněk Hodan - Martin Kalous před vítězi z minulých turnajů ve složení Petr Kvarda - Radek Motys. O prvenství rozhodoval až poměr míčů, který měl vítězný pár o 0,11 lepší. Na 3. a 4.místě se umístili stejně jako na 1.turnaji Honzové Piškule a Ulč a Radek Petrík - Milan Sedláček. Další pořadí: 5. Milan Motys - Pavel Utler, 6. Bohumil Nosek - Miroslav Stehno, 7. Jiří Borkovec – Miroslav Škreko, 8. Zdeněk Jůza - Tomáš Padrta, 9. Pavel Rédl - Jiří Hrdlička.

Soutěž žen ovládla opět Lída Chvátalová, tentokrát s Martinou Novotnou. Vítězná dvojice prošla turnajem bez ztráty jedinného setu a zcela suverénním způsobem zvítězila. Na druhém místě se překvapivě umístila dvojice Veronika Kokešová - Kateřina Pavlíčková. Třetí skončily Dáša Havlíková s Terezou Šimandlovou. Až na 4.místě se umístila úspěšná dvojice z minulých turnajů Petra Bejvančická - Iva Leichtová. Pořadí ve skupině o 5.-8.místo bylo následující: 5. Martina Knězková - Erika Sáková, 6. Radka Křížková - Iva Červenková, 7. Lenka Bulínová - Petra Hodková, 8. Lenka Korbelová - Nicole Baumruková.

Poslední turnaj regionální soutěže v beachvolejbalu dospělých se uskuteční na stejném místě v neděli 24.června 2007.

FOTOGRAFIE Z TURNAJE

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: