BEACHVOLEJBAL - REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - 1.turnaj
Autor Petr Kvarda, publikováno 29.5.2007
zobrazeno 2251x,komentářů 0

V neděli 27.května 2007 se uskutečnil 1.turnaj regionální soutěže plzeňského kraje v beachvolejbalu dopělých. Hrálo se opět na městském stadionu ve Štruncových sadech.

Obě kategorie nabídly vyrovnané zápasy a předvedená hra se musela přítomným divákům líbit. Zúčastnili se de facto nejlepší beachvolejbalisté z našeho kraje.

V soutěži mužů rozhodoval o pořadí na stupních vítězů až poměr setů, první tři dvojice měli shodně jednu porážku. Nejlépe si ale vedla dvojice obhájců loňského prvenství ve složení Petr Kvarda - Radek Motys, kteří celkově zvítězili i přes porážku 1:2 s párem Jan Ulč - Jan Piškule. Ti skončili třetí. Na 2.místo se vklínila nová dvojice Zdeněk Hodan - Martin Kalous. Čtvrtý pak skončil nejstarší pár Radek Petrík - Milan Sedláček. Další pořadí: 5. Filip Janda – Jiří Polák, 6. Bartoloměj Rudas – Zdeněk Jůza, 7. Jaromír Kořenek – Petr Bulánek, 8. Jakub Kovařík – Jan Bulánek.

V soutěži žen si prvenství připsal pár Lída Chvátalová - Kamila Sinkulová, které prošly celým turnajem bez jedinného zaváhání a neztratily tak ani set. Na 2.místě skončily obhájkyně loňského celkového prvenství Petra Bejvančická a Iva Leichtová. Třetí místo pak vybojovala dvojice rokycanských hráček Radka Křížková - Iva Červenková. Další pořadí: 4. Veronika Kokešová – Veronika Rychlá, 5. Lenka Bulínová – Petra Hodková, 6. Soňa Kořenková – Miroslava Břízová.

Příští turnaj regionální soutěže v beachvolejbalu dospělých se uskuteční na stejném místě v neděli 10.června 2007.


FOTOGRAFIE Z TURNAJE

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: