VÝSLEDKY TURNAJE O POHÁR ČSOB A OVS
Autor Luboš Nový, publikováno 17.4.2005
zobrazeno 2342x,komentářů 0

Uplynulou sobotu se za účasti třicetisedmi smíšených týmů z celé republiky uskutečnil v klatovských tělocvičnách jubilejní desátý ročník volejbalového turnaje O pohár ČSOB a OVS. Turnaje "A" se zúčastnilo jedenáct týmů a loňské vítězství obhájil tým Soda složený z ligových hráčů MFF Praha a USK Slavia Plzeň. V turnaji se dařilo i týmům, kde nastoupili klatovští hráči a hráčky, nejlépe na druhém místě Pomerančovým šlupkám a na čtvrtém týmu Letlampy.
V turnaji "B" obrovského úspěchu dosáhl klatovský tým Frikulíni, kterému se podařilo vyhrát celý turnaj, kdy ve finále přehráli obhájce loňského vítězství tým Amoleta z Plzně. Mezi dvaceti týmy se z klatovských dařilo také týmu Shadows na místě pátém, Žihadlu na šestém a Brumlíkům na místě sedmém.
Turnaj "C" hrálo šest týmů. Turnaj měl neuvěřitelně vyrovananý průběh, kdy skoro všechny zápasy skončili remízou 1:1 a teprve poslední zápasy turnaje určili celkového vítěze, kterým se stal No stars team.
Poděkování za velmi zdařilý průběh celé sportovní akce patří všem spolupořadatelům a rozhodčím, kteří se podíleli na přípravách a řízení finalových utkání.

Konečné pořadí :
Turnaj "A" :

1. Soda
2. Pomerančové šlupky
3. Pomalá ruka
4. Letlampy
5. Porodnice Kolín
6. Katr
7.-8. Royal, Kunratičtí lvi
9.-11. Geroj, Motacy, Pořičáci

Turnaj "B"
1. Frikulíni
2. Amoleta
3. Sokol Příbram
4. Geprdi
5. Shadows
6. Žihadlo
7.-8. Brumlíci, Poběžky
9. Kdyně
10. Tachováci
11. Založeno v Plzni
12. Spoje
13. Běs
14. Bobři
15. Orel
16. Kašperky
17. Šumavský Orel
18.-19. Geroj B, Pyonýři
20. Teachers - turnaj nedohráli

Turnaj "C"
1. No stars team
2. Predátoři
3. Rozbřesk
4. 4+2
5. Sokol Kdyně
6. Chlaďáři


FOTOGRAFIE Z TURNAJEKOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: