ZMĚNY STK + KR č. 2
Autor Pavel Zeman, publikováno 22.9.2006
zobrazeno 1797x,komentářů 0

Plzeňský krajský volejbalový svaz

 

~  STK + KR  ~

 

Dne 19. září 2006

 

 

a) Změny č. 2

                                                        původní delegace        nová delegace
 
P-Z-2

3.-4. kolo – ne 24. 9. 2006 - 10:00 a 14:00

9,13     Klatovy B - Vodní stavby B                         Nový L.                       Sazama L.

 

27.-28. kolo - 23. 6. 2007 - 10:00 a 16:00

105, 109  Klatovy B - Kladruby                        Nový L.                  Spěvák J.

 

P-M-1

3. kolo - 21.10.2006

11   11:00 Bílá Hora - Rokycany                            platí               Kleisner K. - Koutský M.

15   10:00 USK Slavia B – Sp. Poříčí       Pejřil J.- Zaplatílek B.    Pejřil J. – Kovařík J.

4. kolo 

16   15:00 Bílá Hora - Rokycany                            platí               Koutský M. - Kleisner K.

20   14:00 USK Slavia B – Sp. Poříčí       Zaplatílek B. -Pejřil J.    Kovařík J. - Pejřil J.

 

21. kolo – 27.1.2007 – 11:00

102 Skvrňany   - Kladruby                                    platí               Koutský M. - Moureček Z.

22. kolo – 15:00

107 Skvrňany   - Kladruby                                    platí               Moureček Z. - Koutský M.

 

 

P-Z-1

3. kolo – 21.10.2006 – 09:00

12   Bílá Hora - Skvrňany                                       Hudík V.            Kleisner K.

4. kolo – 13:00

17   Bílá Hora - Skvrňany                                       Hudík V.            Koutský M.

 

7.-8 kolo – pátek 10.11.2006 – 18:00 a 20:00

31,36    Skvrňany - Stříbro                                     Kovařík P.         Koutský M.

 

21. kolo – 27.1.2007 – 09:00

102  Skvrňany – Bílá Hora                                     Petrů J.             Koutský M.

22. kolo – 14:00

107  Skvrňany – Bílá Hora                                     Petrů J.             Moureček Z.

 

25.-26. kolo – pátek 16.2.2007 – 18:00 a 20:00

121,126                Stříbro - Skvrňany                                      (Hecl L.) Lešek F.                Fairaisl F.

 

P-JKY

1. kolo - 9. 10. 2006 - 17:30 hod.

  1   15.ZŠ Plzeň B - 15.ZŠ Plzeň A                      NH !                  platí      Paulík J.

2. kolo - 12. 10. 2006 - 17:30 hod.

  5   15.ZŠ Plzeň B - 15.ZŠ Plzeň A                      NH !       platí                            Paulík J.

       NH = tělocvična 33.ZŠ Plzeň, T.Brzkové 31

 

3. kolo - 22. 10. 2006 - 10:00 hod.

  9   11:00  15.ZŠ Plzeň A -             Lokomotiva      Valešová J.                 Pajma T.

11   10:00  Letná - Tachov                                 Roušal M.               Naglmüller L.

12   09:00  15.ZŠ Plzeň B - Rapid                    Valešová J.             Pajma T.

4. kolo - 22. 10. 2006 - 14:00 hod.

13   15:00  15.ZŠ Plzeň A -             Lokomotiva      Valešová J.                 Pajma T.

15   14:00  Letná - Tachov                                 Roušal M.               Naglmüller L.

16   13:00  15.ZŠ Plzeň B - Rapid                    Valešová J.             Pajma T.

 

5.-6. kolo - 4. 11. 2006 - 10:00 a 14:00

17,21  Rapid - 15.ZŠ Plzeň A                            Pajma T.                Valešová J.

20,24  Lokomotiva - Stříbro                                      Naglmüller L. Roušal M.

 

P-ZKY

5. kolo – 4.3.2007 – 09:00

Klatovy                                                              Nový L.                  Netrval R.

 

 

 

 

 

 

 

       Ing. Petr Kvarda, v.r.                                                         Pavel Zeman, v.r.

      předseda STK PKVS                                                      předelegace KR PKVS





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: