ZMĚNY STK + KR č. 1/2006
Autor Pavel Zeman, publikováno 1.9.2006
zobrazeno 1784x,komentářů 0

Plzeňský krajský volejbalový svaz

 

~  STK + KR  ~

 

Dne 31. srpna 2006

 

 

a) Změny č. 1

 
                                                        původní delegace        nová delegace
P-Z-2

3. –4. kolo - 9. 9. 2006 - 10:00 a 14:00

11,15   Kaznějov - Lokomotiva B                     Lešek F.                    Mertins J.

 

 

P-M-2-B – změny termínů

1.-2. kolo - 2. 9. 2006 - 10:00 a 14:00

2,5       Spálené Poříčí B - Vejprnice                  Nosek B.                   Kleisner K.

 

3. kolo – úterý 5. 9. 2006 - 18:00 hod.

  8        Vejprnice - Dynamo ZČE                      platí delegace :         Zaplatílek B.

4. kolo – čtvrtek 7. 9. 2006 - 18:00 hod.

11        Vejprnice - Dynamo ZČE                      platí delegace :         Zaplatílek B.

 

5.-6. kolo – čtvrtek 28. 9. 2006 - 10:00 a 14:00

13,16   Spálené Poříčí B - Valcha                      platí delegace :         Bulánek J.

 

7. kolo – úterý 12. 9. 2006 - 17:30 hod. - hraje se ve Vejprnicích

19        Valcha - Vejprnice                                 platí delegace :         Ulč J.

8. kolo – čtvrtek 14. 9. 2006 - 17:30 hod. - hraje se ve Vejprnicích

22        Valcha - Vejprnice                                 platí delegace :         Ulč J.

 

 

P-M-1 – změna pořadatelství

7. kolo - 11.11.2006 – 10:00

31         Skvrňany - Bílá Hora                                                      Hecl L. - Kleisner K.

8. kolo – 14:00

36         Skvrňany - Bílá Hora                                                      Kleisner K. - Hecl L.

 

25. kolo – 17.2.2007 – 11:00

121       Bílá Hora - Skvrňany                                                       Hecl L. - Koutský M.

26. kolo – 15:00

126       Bílá Hora - Skvrňany                                                       Koutský M. - Hecl L.

 

 

 

                                                        původní delegace        nová delegace
P-Z-1

25. kolo – 17.2.2007

121       10:00    Skvrňany - Stříbro                  Hecl L.                     Lešek F.

123       09:00    Bílá Hora - Letná                    Lešek F.                    Hecl L.

26. kolo

126       14:00    Skvrňany - Stříbro                  Koutský M.               Lešek F.

128       13:00    Bílá Hora - Letná                    Lešek F.                    Koutský M.

 

35. kolo – 1.4.2007

172       11:00    Klatovy – Rokycany               platí delegace :         Netrval R.

 

 

 

 

b) Opravy v adresáři rozhodčích

15.    PETRŮ Jan                               oprava             TM  602106029

18.    VORLOVSKÝ Vladimír          nový                TM  777673415

31.  LEŠEK František                     oprava             TZ   973206149

39.  NAGLMÜLLER Luděk          oprava             TM  724564264

 

 

 

 

 

       Ing. Petr Kvarda, v.r.                                                         Pavel Zeman, v.r.

      předseda STK PKVS                                                      předelegace KR PKVS





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: