X. ROČNÍK O POHÁR ČSOB A OVS
Autor Luboš Nový, publikováno 16.3.2005
zobrazeno 2214x,komentářů 0


PROPOZICE
X. ročníku v
olejbalového turnaje smíšených družstev
O POHÁR ČSOB A OVS


Termín :
Sobota 16. dubna 2005
Upozornění

K turnaji nejsou poštou zasílány žádné písemné materiály. Propozice i rozlosování naleznete na internetových stránkách www.volejbal-klatovy.cz, nebo v denním tisku (KT deník - čtvrtek).
Startovné :
Startovné bude stanoveno dle počtu přihlášených družstev a systému turnaje. Předpoklad je 450 Kč. Startovné družstva zaplatí při registraci v den konání turnaje.
Systém turnaje :
Pořadatelé vypisují tři kategorie turnaje. Turnaj "A" (úroveň krajských a vyšších soutěží), Turnaj "B" (úroveň okresních a AVL I.,II.liga), Turnaj "C" (AVL III.liga). V případě počtu přihlášených týmů, který nebude v některém z turnajů vyhovovat systému celého turnaje, vyhrazují si pořadatelé právo některý z turnajů zrušit, případně, po konzultaci s vedoucím družstva, přesunout tým do jiné kategorie.
Pravidla :
Turnaj je uspořádán pro smíšená družstva, to znamená, že na hřišti musí být vždy minimálně dvě ženy. Hraje se dle platných pravidel ČVS.
Přihlášky :
Družstva mají možnost se přihlásit do 25.3.2005. V případě velkého zájmu bude dána přednost dříve přihlášeným celkům. Přihlášky přijímáme jedině emailem na
lnovy@unileasing.cz. Do přihlášky uveďte název týmu, kontakt na vedoucího družstva a turnaj, který chcete hrát.


Pořadatel turnaje:
OVS Klatovy,
Voříškova 828, 339 01, Klatovy
Luboš Nový, lnovy@unileasing.cz , 603 848 586
Karel Šot, pss.sot@quick.cz, 604 479 632

Přihlášení k 8.3.2005:


KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: