Konference a výbor Plzeňského KVS
Autor Luboš Nový, publikováno 24.4.2017
zobrazeno 451x,komentářů 1

V pondělí 10. dubna 2017 se v Plzni konala volební konference Plzeňského KVS, která zvolila nový výbor a členy kontrolní a revizní komise Plzeňského KVS, delegáty na konferenci ČVS a kandidáty na členy výboru ČVS – blíže viz zveřejněné materiály na http://plzen.cvf.cz/ v odkazu „Zápisy z jednání“. Hosty zasedání byli Zdeněk Haník, současný předseda ČVS a kandidáti na předsedu ČVS Josef Novotný a Marek Pakosta.
V závěru konference se sešel i nově zvolený výbor Plzeňského KVS, který na další čtyřleté období zvolil staronovým předsedou Pavla Zemana a jmenoval předsednictvo ve složení : místopředsedové Petr Kvarda a Luboš Nový, hospodář Jiří Pejřil, členi Josef Forejt, Petra Konopíková, Jakub Kovařík, Ondřej Kupilík a Jaroslav Šmíd. Souběžně proběhlo prvé jednání kontrolní a revizní komise, která si za předsedu zvolila Jaromíra Kořenka (členy jsou Jan Giebl a Jan Hejda).

 

KOMENTÁŘE
gsA0913zFS4y (2017-05-07 12:08:58)
Hello! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers? My last blog (wodrpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no back up. Do you have any methods to protect against hackers?


Jméno:

Vložit komentář: