Kadeti USK Slavia Plzeň postupují do extraligy !
Autor Jakub Kovařík, publikováno 11.4.2011
zobrazeno 257x,komentářů 0

V sobotu 9.4. v Plzni proběhla jedna skupina kvalifikace o postup do Extraligy kadetů sezóny 2011/12 (4 tříčlenné skupiny, z každé postupoval pouze vítěz). Přes velkou neznámou u herní výkonnosti našich soupeřů se družstvu kadetů USK Slavia Plzeň podařilo zvládnout turnaj na výtečnou a porazit shodně SK Prosek Praha a Aero Odolena Voda bez ztráty setu. Velkou zásluhu na tomto úspěchu mají věkově končící kadeti ročn. 1993 : Jakub Brabec, Jan Giebl, Hynek Jelínek, Jakub Kraus a Tomáš Vaňourek, kteří tak předali úspěšnou štafetu svým mladším spoluhráčům. Velmi dobře si vedli i mladší - Adam Heidlberger, Zbyšek Jelínek, Filip Kupilík, Martin Tupý a Jáchym Vašíček a pozitivem bylo i bezvadné zapojení hráčů žákovské kategorie Martina Čecha, Filipa Kasíka, Jiřího Kraffera a Ladislava Madaye, z nichž je třeba především vyzdvihnout smečaře Kraffera a Čecha, který si premiérově vyzkoušel roli libera. USK Slavia tak na příští sezónu získala pro Plzeň k Extralize juniorů další nejvyšší volejbalovou mládežnickou soutěž.

Všem hráčům i vedení Janu Hejdovi, Pavlovi Zemanovi a dalším spolupracujícím trenérům Zdeňkovi Kustovi, Karlovi Matějkovi, Zdeňkovi Čechovi a Martinu Kufnerovi patří poděkování za další úspěšnou reprezentaci Plzeňského kraje.

Výsledky :

1. USK Slavia Plzeň – SK Prosek Praha 3:0 (20,19,15)

2. SK Prosek Praha – Aero Odolena Voda 1:3 (18,-21,-25,-19)

3. USK Slavia Plzeň – Aero Odolena Voda 3:0 (21,13,17)

Konečná tabulka :

1. USK Slavia Plzeň                  2 2 0  6:0  4

2. Aero Odolena Voda               2 1 1  3:4  3

4. SK Prosek Praha                  2 0 2  1:6  2

Na přiložené fotografii – stojící zleva : trenér Pavel Zeman, Adam Heidlberger, Jiří Kraffer, Ladislav Maday, Filip Kasík, Jáchym Vašíček, Jakub Kraus, Jakub Brabec, Zbyšek Jelínek a trenér Jan Hejda; v dřepu zleva : Martin Čech, Martin Tupý, Jan Giebl, Hynek Jelínek, Filip Kupilík a Tomáš Vaňourek.

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: