ŽÁKYNĚ VK SLAVIA VŠ PLZEŇ VÍTĚZÍ V ČESKÉM POHÁRU
Autor Luboš Nový, publikováno 21.3.2011
zobrazeno 288x,komentářů 0

O uplynulém víkendu se v Bílovci uskutečnilo 2.finálové kolo Českého poháru starších žákyň ve volejbalu, kterého se zůčastnilo dvacetčtyři družstev z celé republiky.

Plzeňský kraj byl zastoupen dvěma plzeňskými týmy - VK Slavia VŠ- SK 15.ZŠ a Lokomotiva Plzeň, které oba bojovaly v prvé osmičce.

V tomto  finálovém turnaji VK Slavia VŠ-SK 15.ZŠ  udržela své dosavadní vedení v seriálu turnajů Českého poháru  a po zcela suveréním výkonu v závěrečném finálovém turnaji zvítězila bez ztráty jediného setu. Poháry za 1. místo ve finálovém turnaji  a 1. místo v celkovém pořadí Českého poháru 2011 i pohár Českého volejbalového svazu se tak právem stěhují do Plzně.

 

Pro plzeňský volejbal je tento vynikající úspěch ještě cennější neboť družstvo VK Slavia VŠ- SK 15.ZŠ ,svým letošním výsledkem nyní  pod vedením K.Svobodové a Z.Neumanové obhájilo vítězství v Českém poháru z loňského roku.

Pořadí: 1.VK Slavia VŠ Plzeň 2.VK TU Liberec. 3. VK Modřanská Prostějov, 4.VK KP Brno 5. PVK Olymp Praha , 6. V0 TJ Lanškroun, 7. Lokomotiva Plzeň, 8. SK Ještědská Liberec  .

Na fotografii z leva stojící - K. Široká, M.Jandová, B.Schveinertová, M.Hrubá, M.Tomášková.Z leva klečí - J.Neumanová, M.Maroušková a K.Valková. Chybí nemocná R.Chalupská.

Josef Forejt

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: