Memoriál Myslíka - testovací turnaj krajských družstev žáků
Autor Jakub Kovařík, publikováno 19.1.2011
zobrazeno 297x,komentářů 0

Chlapecká reprezentace Plzeňského kraje (žáci narození 1. 1. 1995 a mladší) pod vedením trenérů Karla Maťejky a Zdeňka Čecha se v Jindřichově Hradci ve dnech 7. - 9. 1. 2011 zúčastnila Memoriálu Myslíka, kde obsadila perfektní 2. místo při testování pohybových dovedností a celkové 10. místo na turnaji. Zúčastnění hráči patří mezi perspektivní volejbalisty a zcela jistě o nich časem uslyšíme ve vyšších soutěžích.

Na závěrečný republikový turnaj KCM - Memoriál Myslíka 7. - 9. 1. 2011 byli hráči vybráni z klubů USK Slavia Plzeň (Martin Čech, Filip Kašík, Jiří Kraffer, Michal Kufner, Ladislav Maday, Matouš Matoušek, Vít Navara, Jan Nový a Michal Soukup), TJ Klatovy (Petr Kiesenbauer a Tomáš Netrval) a TJ Jiskra Domažlice (Filip Jahn, bohužel pro náhlé střevní onemocnění ráno 7. 1. s výpravou neodjel).

Dále se přípravy v rámci širšího výběru zúčastnili z USK Slavia Plzeň (Martin Kufner, Milan Třesohlavý a Patrik Vladař), TJ Klatovy (Jakub Jarošík), TJ Jiskra Domažlice (Tomáš Primus) a TJ Sokol Kladruby (Matěj Havránek).

Podrobnosti viz. www.cvf.cz  - Mládež - KCM - Výsledky Memoriálu Myslíka 2011.


Trenérům i všem hráčům děkujeme za reprezentaci Plzeňského kraje!

Na přiložené fotografii zleva v zadní řadě trenér Karel Matějka, Jan Nový, Filip Kašík, Jan Kraffer, Ladislav Maday, Petr Kiesenbauer, Tomáš Netrval, trenér Zdeněk Čech, v přední řadě Matouš Matoušek, Vít Navara, Michal Kufner, Jan Soukup a ležící Martin Čech.

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: