ŽÁCI USK SLAVIA PLZEŇ
Autor Petr Kvarda, publikováno 8.12.2010
zobrazeno 1517x,komentářů 0

Žáci USK Slavia Plzeň zahájili sezónu 2010/11 tradičním týdenním soustředěním v Kralovicích. Pod vedením trenérů Karla Matějky, Zdeňka Čecha a Martina Kufnera chtějí docílit lepších výsledků než v loňské sezóně (10. místo na Přeboru ČR). V prvním volejbalovém přezkoušení uspěli. Porazili v přátelském miniturnaji jak družstvo Kladna - Tuchlovic, tak i družstvo Ervěnic.


Velká cena Prahy
V sobotu 4. září 2010 se kluci z USK zúčastnili Velké ceny Prahy starších žáků. Turnaje se zúčastnilo 14 družstev rozdělených do tří skupin. Ze skupiny kluci postoupili po jediné těsné prohře s Kometou Praha „A“ z druhého místa. Proto mohli bojovat pouze o 4. - 6. místo spolu s týmy z Kladna a AERO Odolena Vody. V obou zápasech hoši zvítězili a skončili čtvrtí. Mrzuté je, že celkově třetí družstvo bylo určitě k poražení, nicméně systém turnaje to neumožnil.
Sestava kluků na fotce: zleva stojí Filip Kasík, Jiří Kraffer, Martin Kufner, Láďa Maday, Jan Nový, Matouš Matoušek, zleva dřepí Vítek Navara, Michal Kufner, Pavel Sláma a Martin Čech.

 

KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: