PRŮBĚŽNÁ ZPRÁVA STK O SOUTĚŽÍCH KRAJSKÉHO PŘEBORU DOSPĚLÝCH A MLÁDEŽE 2008/2009
Autor STK, publikováno 22.6.2009
zobrazeno 2781x,komentářů 0

SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE
PLZEŇSKÉHO KRAJSKÉHO VOLEJBALOVÉHO SVAZU

ROČNÍK 2008/2009

 

P-M-1
- schváleny výsledky 1.-36.kola
- v utkání č. 50 "USK Slavia B - USK Slavia C" potrestáno družstvo hostů hracími důsledky (0 bodů, 3:0 - 75:0) z důvodu neoprávněného startu hráče Miroslava Hajného (v utkání č. 45 udělena ČK za urážlivé chování - ZZČ na 2 zápasy nepodmíněně - viz příloha č. 2 DŘV)
TJ Jiskra Domažlice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 24 a 29
TJ Sokol Kdyně - pořádková pokuta ve výši 50,- Kč za pozdní dostavení se k utkání č. 22 a čerpání čekací doby
TJ Sokol Kdyně - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za nehlášení výsledků utkání č. 53 a 58
TJ Sokol Spálené Poříčí - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 63 a 68
USK Slavia Plzeň "C" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 72 a 77
TJ Sokol Kdyně - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za nehlášení výsledků utkání č. 175 a 180
Přeborník kraje: TJ SOKOL PLZEŇ-SKVRŇANY
Sestup do P-M-2: TJ DYNAMO HORŠOVSKÝ TÝN


P-Z-1
- schváleny výsledky 1.-28.kola
Sokol Plzeň-Skvrňany - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč (2x 30,-) za start hráček Bublíkové a Nové v utkání č. 1 a 5 bez RP
VK Rokycany "B" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 98 a 102
VK Rokycany "B" - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start hráčky Kuncové v utkání č. 91 a 95 bez RP
Přeborník kraje: TJ SOKOL PLZEŇ-SKVRŇANY
Sestup do P-Z-2: TJ SOKOL KLADRUBY

P-M-2-I
- schváleny výsledky 1.-3. kola play-off
- v utkání č. 1 a 3 se dle čl. 27 SŘV - odst. 1b a 3c (nedostavení se k utkání) postihuje družstvo TJ Dynamo ZČE Plzeň hracími důsledky, tj. nezískáním žádného bodu a pasívním skóre 0:3 (0:75) v každém zápase
- v utkání č. 12 a 14 se dle čl. 27 SŘV - odst. 1b a 3c (nedostavení se k utkání) postihuje družstvo TJ Klatovy hracími důsledky, tj. nezískáním žádného bodu a pasívním skóre 0:3 (0:75) v každém zápase
- TJ Dynamo ZČE Plzeň - pořádková pokuta ve výši 400,- Kč za nedostavení se k utkání č. 1 a 3
- TJ Klatovy - pořádková pokuta ve výši 400,- Kč za nedostavení se k utkání č. 12 a 14

P-M-2-II
- schváleny výsledky 1. a 2. kola play-down

P-Z-2-I
- schváleny výsledky 1.-3. kola play-off
- v utkání č. 19 a 23 se dle čl. 27 SŘV - odst. 1b a 3c (nedostavení se k utkání) postihuje družstvo TJ Lokomotiva Plzeň B hracími důsledky, tj. nezískáním žádného bodu a pasívním skóre 0:3 (0:75) v každém zápase
SK 15. ZŠ Plzeň - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za nehlášení výsledků utkání č. 2 a 6
- TJ Lokomotiva Plzeň B - pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za nedostavení se k utkání č. 19 a 23


P-Z-2-II
- schváleny výsledky 1. turnaje, který se konal 6. 6. 2009 v Kaznějově
- schváleny výsledky 2. turnaje, který se konal 13. 6. 2009 ve Stříbře


P-M-2-A
- schváleny výsledky 1.-20.kola
- v utkání č. 1 a 4 se dle SŘV čl. 27 - odst. 1b a 3c (nedostavení se k utkání) postihuje družstvo SK Poběžovice hracími důsledky, tj. nezískáním žádného bodu a pasívním skóre 0:3 (0:75) v každém zápase
- STK PKVS nařizuje dle SŘV čl. 18 odst. 3 nový termín zápasů č. 13 a 16
SK Poběžovice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 1 a 4
- TJ Sokol Plzeň-Valcha - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 3 a 6
- USK Slavia Plzeň "D" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 13 a 16
- TJ Sokol Plzeň-Valcha - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 26 a 29
SK Poběžovice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 13 a 16
- TJ Klatovy - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 51 a 54
- TJ Sokol Plzeň-Valcha - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 56 a 59
SK Poběžovice - pořádková pokuta ve výši 90,- Kč (3x 30,-) za start hráčů Kociána, Kučery a Váchala v utkání č. 55 a 58 bez RP

P-M-2-B
- schváleny výsledky 1.-20.kola
- TJ Sokol Vejprnice - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 2 a 5

P-Z-2-A
- schváleny výsledky 1.-20.kola
SK 15.ZŠ Plzeň - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 1 a 4
TJ Sokol Kaznějov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 2 a 5
TJ Sokol Kaznějov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 19 a 22
TJ Sokol Kaznějov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 38 a 41
TJ Vodní stavby Plzeň "B" - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 39 a 42
SK 15.ZŠ Plzeň - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč za pozdní odeslání zápisů o utkání č. 44 a 47

P-Z-2-B
- schváleny výsledky 1.-20.kola
VK Tachov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 7 a 10
VK Tachov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 15 a 18
VK Tachov - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 20 a 23
TJ Baník Stříbro - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 9 a 12
TJ Baník Stříbro - poplatek ve výši 50,- Kč za změnu termínu utkání č. 13 a 16
TJ Baník Stříbro - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč za pozdní odeslání zápisů o utkání č. 9 a 12
TJ Baník Stříbro - pořádková pokuta ve výši 60,- Kč za pozdní odeslání zápisů o utkání č. 13 a 16
TJ Baník Stříbro - pořádková pokuta ve výši 30,- Kč za start hráčky Bradáčové v utkání č. 39 a 42 bez RP
TJ Sokol Plzeň III. - Bory - pořádková pokuta ve výši 50,- Kč za neoprávněnou změnu místa utkání č. 49 a 52

P-JKY + P-KKY
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 5. 10. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky 2.turnaje, který se konal dne 9. 11. 2008 v Domažlicích
- schváleny výsledky 3.turnaje, který se konal dne 7. 12. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 25. 1. 2009 v Klatovech
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 29. 3. 2009 v Plzni
Přeborník kraje: TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ

P-KTI
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 19. 10. 2008 v Kladrubech
- schváleny výsledky 2. a 3.turnaje, které se konaly dne 7. 12. 2008 v Klatovech
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 18. 1. 2009 v Kladrubech
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 8. 3. 2009 v Plzni
- schváleny výsledky 6.turnaje, který se konal dne 29. 3. 2009 v Klatovech
Přeborník kraje: TJ KLATOVY

P-ZCI
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 12. 10. 2008 v Plzni 
- schváleny výsledky 2.turnaje, který se konal dne 2. 11. 2008 v Domažlicích
- schváleny výsledky 3.turnaje, který se konal dne 30. 11. 2008 v Plzni 
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 1. 2. 2009 v Plzni
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 1. 3. 2009 v Domažlicích
- schváleny výsledky 6.turnaje, který se konal dne 5. 4. 2009 v Plzni
Přeborník kraje: USK SLAVIA PLZEŇ "A"

P-ZKY
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 12. 10. 2008 v Plzni (sestup Loko B, postup Tachov)
- schváleny výsledky 2.turnaje, který se konal dne 2. 11. 2008 v Tachově (sestup Tachov, postup Vejprnice)
- schváleny výsledky 3.turnaje, který se konal dne 30. 11. 2008 v Rokycanech (sestup Vejprnice, postup Tachov)
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 8. 2. 2009 v Klatovech (postup Loko B)
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 8. 3. 2009 v Tachově (sestup Loko B, postup Klatovy)
- schváleny výsledky 6.turnaje, který se konal dne 5. 4. 2009 v Plzni
Přeborník kraje: VK ROKYCANY

P-MZCI
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 22. 10. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky 2.turnaje, který se konal dne 23. 11. 2008 v Kladrubech
- schváleny výsledky 3.turnaje, který se konal dne 17. 12. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 25. 1. 2009 v Plzni
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 22. 2. 2009 v Plzni
- schváleny výsledky 6.turnaje, který se konal dne 22. 3. 2009 v Plzni
Přeborník kraje: USK SLAVIA PLZEŇ "B"

P-MZKY
- schváleny výsledky 1.turnaje, který se konal dne 26. 10. 2008 v Klatovech
- schváleny výsledky 2.turnaje, který se konal dne 23. 11. 2008 v Rokycanech
- schváleny výsledky 3.turnaje, který se konal dne 14. 12. 2008 v Plzni
- schváleny výsledky 4.turnaje, který se konal dne 25. 1. 2009 v Plzni
- schváleny výsledky 5.turnaje, který se konal dne 22. 2. 2009 v Rokycanech
- schváleny výsledky 6.turnaje, který se konal dne 22. 3. 2009 v Klatovech
Přeborník kraje: SK 15. ZŠ Plzeň "A"





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: