ZMĚNY STK + KR č. 6
Autor Pavel Zeman, publikováno 9.1.2007
zobrazeno 2551x,komentářů 0

Plzeňský krajský volejbalový svaz

 

~  STK + KR  ~

 

Dne 8. ledna 2007

 

 

a) Změny č. 6

                                                  původní delegace                    nová delegace
P-M-1

 

13. kolo – 10.2.2007 – 10:00 (změna termínu)

63         Rokycany - Spálené Poříčí                                                  Zaplatílek B. – Fairaisl F.

14. kolo – 14:00

68         Rokycany - Spálené Poříčí                                                  Fairaisl F. - Zaplatílek B.

 

15. kolo – 17.1.2007 – 18:30 (změna termínu a pořadatelství)

73         Skvrňany - Spálené Poříčí                                                   Hecl L. - Vorlovský V.

16. kolo – 24.1.2007 – 18:30

78         Skvrňany - Spálené Poříčí                                                   Vorlovský V. - Hecl L.

 

17. kolo - 13.1.2007

82 09:00 Rokycany - Klatovy                                                          Fairaisl F. - Klesa P.

85 10:00 USK Slavia B - Letná          Zeman P. - Bulánek P.          Zeman P. – Vorlovský V.

18. kolo 

87 13:00 Rokycany - Klatovy                                                          Klesa P. - Fairaisl F.

90 14:00 USK Slavia B - Letná          Bulánek P. - Zeman P.          Vorlovský V. - Zeman P.

 

21. kolo – 27.1.2007 – 11:00

102       Skvrňany - Kladruby             Koutský M. - Moureček Z. Mertins J. – Moureček Z.

22. kolo – 15:00

107       Skvrňany - Kladruby             Moureček Z. - Koutský M. Moureček Z. – Mertins J.

 

23. kolo - 3.2.2007 – 11:00

115       Skvrňany - Rokycany            Kvarda P. - Kovařík J.          Kvarda P. – Hanzelín M.

24. kolo – 15:00

120       Skvrňany - Rokycany            Kovařík J. - Kvarda P.          Hanzelín M. – Kvarda P.

 

25. kolo – 17.2.2007

121 11:00 Bílá Hora - Skvrňany         Hecl L. - Koutský M.             Hecl L. – Vorlovský V.

125 09:00 H. Týn – Sp. Poříčí            Spěvák J. - Petrů J.               Kleisner K. – Petrů J.

26. kolo

126 15:00 Bílá Hora - Skvrňany         Koutský M. - Hecl L.             Vorlovský V. – Hecl L.

130 11:30 H. Týn – Sp. Poříčí            Petrů J. - Spěvák J.               Petrů J. – Kleisner K.

 

27. kolo - 24.2.2007 – 09:00

133       USK Slavia B - Kladruby      Koutský M. - Buriánek J.      Kvarda P. – Zeman P.

28. kolo – 13:00

138       USK Slavia B - Kladruby      Buriánek J. - Koutský M.      Bulánek J. – Kvarda P.

 

                                                  původní delegace                    nová delegace
P-M-1

 

31. kolo - 17.3.2007 – 11:00

155       Letná - Union                        Koutský M. - Buriánek J.      Zwascka F. – Buriánek J.

32. kolo – 15:00

160       Letná - Union                        Buriánek J. - Koutský M.      Buriánek J. –Zwaschka F.

 

33. kolo - 24.3.2007 – 10:00 (změna pořadatelství)

163       Spálené Poříčí - Skvrňany                                                   Kvarda P. - Kubař T.

34. kolo – 14:00

168       Spálené Poříčí - Skvrňany                                                   Kubař T. - Kvarda P.

 

35. kolo – 31.3.2007 – 10:00

171       Bílá Hora - Kladruby             Hecl L. - Koutský M.             Hecl L. – Kleisner K.

36. kolo – 14:00

176       Bílá Hora - Kladruby             Koutský M. - Hecl L.             Kleisner K. – Hecl L.

 

 

P-Z-1

 

17. kolo - 13.1.2007 – 11:00

85   Rokycany B – Letná                                Hudík V.                                Fairaisl F.

18. kolo - 15:00

90   Rokycany B – Letná                                Hudík V.                               Klesa P.

 

21. kolo – 27.1.2007 – 09:00

102       Skvrňany – Bílá Hora                        Koutský M.                            Mertins J.

 

23.-24. kolo – 2.2.2007 – 18:00 a 20:00

111,116 Stříbro  - Košutka                              Zwaschka F.                         Mertins

 

24. kolo – 3.2.2007 – 13:00

120       Skvrňany - Rokycany A                    Kovařík J.                             Hanzelín M.

 

26. kolo - 17.2.2007 – 13:00

128       Bílá Hora - Letná                               Koutský M.                            Vorlovský V.

 

32. kolo – 17.3.2007 – 13:00

160       Letná    - Vodní stavby                     Koutský M.                            Zwaschka F.

 

33. – 34. kolo 24.3.2007 – 09:00 a 13:00

163,168 Skvrňany - Košutka                 Kubař T./Kvarda P.                       Buriánek J.

 

 

Změna v adresáři rozhodčích

40.   PAJMA Tomáš            nový TM  731446300

 

 

 

 

       Ing. Petr Kvarda, v.r.                                                         Pavel Zeman, v.r.

      předseda STK PKVS                                                      předelegace KR PKVS





KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář: